Praca SAMODZIELNY REFERENT (PGK SEKCJA RACHUBY I PŁAC) - oferty pracy
W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy SAMODZIELNY REFERENT (PGK SEKCJA RACHUBY I PŁAC), które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 2 ofert pracy SAMODZIELNY REFERENT (PGK SEKCJA RACHUBY I PŁAC).
ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:- terminowe sporządzanie list uposażeń, potrąceń z uposażeń, innych należności pieniężnych przysługujących żołnierzom zawodowym przy wykorzystaniu programów SI PROSTA-K, SI PODATEK zgodnie z obowiązującymi przepisami;- księgowanie zdarzeń gospodarczych wszystkich sporządzonych list uposażeń, dodatkowych należności, potrąceń, zobowiązań do ZUS,US i innych wierzycieli w oparciu o ZWSI RON;- bieżące prowadzenie i aktualizacja kart uposażeń żołnierzy zawodowych;- kompletowanie i weryfikowanie dokumentów stanowiących podstawę do sporządzenia list uposażeń żołnierzy;- wystawianie atestów finansowych o wysokości uposażeń żołnierzy zawodowych;- sporządzanie sprawozdań w zakresie zatrudniania i uposażeń żołnierzy przy wykorzystaniu programów resortowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;- wystawianie żołnierzom i przekazywanie do US rozliczeń rocznych PIT zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy - 2019-06-10 - Białystok (podlaskie)
ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:- naliczanie fundusz nagród i zapomóg żołnierzom zgodnie z obowiązującymi przepisami;- rozliczanie funduszu nagród i zapomóg wypłacanych żołnierzom;- weryfikacja zapotrzebowań na środki pieniężne w zakresie uposażeń i innych należności przysługujących żołnierzom;- przygotowanie analiz, prognoz wydatków, zestawień opracowanych na podstawie poleceń wyższych przełożonych w zakresie uposażeń żołnierzy;- analiza wydatków pod kątem zabezpieczenia w planie finansowym w zakresie uposażeń i innych należności pieniężnych przysługujących żołnierzom oraz sporządzanie wniosków oraz sporządzanie wniosków o zmianę planu finansowego celem przekazania danych do Sekcji Planowania;- comiesięczne rozliczanie zobowiązań publiczno-prawnych i przekazywanie do Sekcji Rachunków i Rozliczeń kwot zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych za żołnierzy i pracowników celem przesłania do Urzędu Skarbowego;- prawidłowe i terminowe sporządzanie sprawozdań w zakresie zatrudniania i uposażeń żołnierzy przy wykorzystaniu programów resortowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy - 2019-06-10 - Białystok (podlaskie)